Přeskočit na obsah

LUCIE WANKOVSKÁ – LUCY ARTIST

  • lash stylistka
  • PMU stylistka
  • tatérka

V roce 2004 jsem si poprvé otevřela svůj salon v Praze, kde jsem nejprve provozovala solária, ale krátce na to také manikúru, nehtovou modeláž a pedikúru. Tehdy jsem si uvědomila jak moc mě práce s lidmi naplňuje a baví. V tomto oboru nemůžete stát na místě, je potřeba se stále zdokonalovat a učit se nové věci. Po přestěhování do svého rodného města Bílina jsem se začala zajímat o kosmetické služby a prodlužování řas. To se stalo okamžitě mou vášní. V roce 2014 jsem si otevřela nový salon v Ústí nad Labem – Salon Marilyn. Dnes jsem již zkušená lash stylistka a lektorka.

Můžete se na mě obrátit s jakýmikoli problémy a otázkami, ať jste klient či stylistka. Ráda pomohu nebo poradím třeba jen po telefonu.

Kreativní talent, který si troufám tvrdit se mě drží od dětství, jsem nakonec uplatnila jako tatérka a stylistka PMU. Tím jsem si splnila svůj velký sen. Tetování mě vždy fascinovalo a lákalo. Nyní se snažím v tomto oboru ještě více zdokonalovat. Miluji svou práci a těší mě dělat svět a lidi v něm krásnější a spokojenější. Ráda Vás přivítám v novém salonu v Bílině.

Budu se na Vás těšit Lucy Artist

Neváhejte mě kontaktovat s dotazy, konzultace ať už osobní nebo po telefonu jsou zdarma.

Lucy artist

 + 420 605 291 463

Bílina 

lucyartist

Home
O mě
Tetování
Kontakt